Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 600
Szkolenie agentów nieruchomości – pomocnik pracodawcy - Kurs

Szkolenie agentów nieruchomości – pomocnik pracodawcy

Szkolenie agentów nieruchomości pomocnik pracodawcy

Szkolenie agentów nieruchomości – pomocnik pracodawcy

Jak usprawnić szkolenie agentów nieruchomości?

Dlaczego przygotowaliśmy ten kurs?

Jedną z bolączek właścicieli biur obrotu nieruchomościami jest to, że na rynku pracy brakuje ludzi przeszkolonych do pracy w pośrednictwie. Kandydaci do pracy, często mają sporo zapału, ale brak im podstawowej wiedzy o prawie związanym z obrotem nieruchomościami i o samej praktyce pracy agenta.

Dlatego osoba kierująca agencją nieruchomości bardzo często musi poświęcać ogromną ilość czasu na przyuczenie nowego pracownika.

Ten kurs pozwala zaoszczędzić!

Tak jest. W ramach kursu liczącego 76 godzin edukacyjnych, twój nowy pracownik znajdzie ponad 40 godzin tematów prawnych. Czy jesteś w stanie poświęcić cały swój roboczy tydzień na tłumaczenie przepisów prawa, które powinien znać każdy agent, aby nie kompromitować się przed klientami swoją niewiedzą? Dodatkowo w szkoleniach sprzedażowych i marketingowych znajdziesz materiały, scenki rodzajowe związane z pracą agenta, których omawianie możesz pozostawić naszym specjalistom lub wykonać je samodzielnie.

I to wszystko w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo – kupując kompleksowy kurs na agenta nieruchomości, uzyskujesz oszczędność kilkuset złotych w porównaniu z tym, gdyby kupować każde z 13 szkoleń składowych z osobna.

Ten kurs sprawdza wiedzę!

Po ukończeniu kursu twoi pracownicy mogą (fakultatywnie) przystąpić do – wcale nie łatwego – egzaminu, który pozwoli ci sprawdzić jak pilnie się uczyli i jaką wiedzę wynieśli. Nawiasem mówiąc polecamy również wykorzystanie egzaminów do sprawdzania wiedzy „starych” pracowników.

Te kurs daje dyplom!

Osoby, które ukończą kurs i/lub zdadzą egzamin dostają odpowiednie zaświadczenia i certyfikaty. A takie dyplomy warto eksponować w biurze agencji i na jej stronach internetowych.

Tu znajdziesz Formularz Zgłoszeniowy >>>


1 kometarz

Dofinansowany kurs na pośrednika nieruchomości

Lipiec 16, 2015at 8:57 am

[…] Szkolenie agenta nieruchomości – pomoc pracodawcy […]

Informacje dla Pośredników

Zapisz się, aby otrzymywać informacje dla pośredników nieruchomości.

Linki sponsorowane

Jedyny tak kompletny kurs przygotowujący do pracy w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami